Sık Sorulan Sorular

Transın en derini bile kesinlikle bildiğiniz şekliyle bir uyku değildir, öyle olsa kimsenin bu işin uzmanı olmasına gerek kalmazdı, herkes her gece uyuyor zaten. Telkin altındayken bir şekilde uyuduğunuzu ve uzmanının da sizi öylece bırakıp gittiğini varsaysak bile bir süre sonra gözlerinizi açar ve normal yaşamınıza devam edersiniz. Derin trans, bir konsantrasyon durumudur.
Derin trans, kişinin kontrolünü kaybettiği, kendinden geçtiği bir ruh hali değildir. Kişinin her söyleneni harfiyen yaptığı, başkası tarafından robot gibi yönlendirildiği bir durum asla değildir. Hipnoz durumundaki kişi, çevresinde olan biten her şeyin farkındadır, bilinci de açıktır ve zaten telkin veren uzmanla iletişim halindedir; hareket edebilir, sorular sorabilir. Trans altındayken hiçkimse size istemediğiniz bir şey yapamaz, yaptıramaz.
Transın hiçbir olumsuz yan etkisi yoktur. Tam aksine kişinin hayatına gayet olumlu yansımaları söz konusudur. Kimya bilgisiyle ilaç da yapabilirsiniz bomba da.... Bunun gibi, doğru insanların elinde asla bir zarar söz konusu değildir. Bu nedenle telkin uygulayacak kişinin bu konuda eğitim almış olması gerekmektedir. Ehil kişiler tarafından kullanıldığı sürece tran ve telkin, sorunların çözümünde en etkili ve kalıcı çözümler sağlayan bir yöntemdir.
Derin trans, dikkati yoğunlaştırma ve odaklanma durumudur. Tam tersine, zeka geriliği olan, akli dengesi bozuk olan kişiler asla transa giremez ve telkine tepki veremez. Zayıf kişilikle, irade zayıflığıyla alakası yoktur.
Bizim bilinçaltı değişim sratejileri uzmanlığımız, kişisel gelişim amacıyla gerçekleşen herhangi bir eğitim faaliyetinde işlevseldir. Kişisel Gelişim Eğitimleri ana başlığı altında gerçekleştirdiğimiz bireysel eğitimlerde transı bir yöntem olarak uyguluyoruz. Telkin ve trans, sıradışı ve çok güçlü bir iletişim biçimidir. Trans altındaki bir kişiye isteğinin dışında herhangi bir eylem yaptırılması ise imkan dışıdır. Bu yüzden, kişinin kendi onayı ile, eğitim amaçlı verilen telkinin/desteğin, hukuka aykırı olduğu düşünülemez.
Sorunun niteliğine göre daha az ya da daha çok olabilmekle beraber, 6-8 seans genellikle yeterli olabilmektedir.
Talep edilen ve sunulan herhangi bir hizmetin, emeğin elbetteki bir bedeli vardır. Kişisel Gelişim Eğitimleri ana başlığı altında gerçekleştirdiğimiz bireysel eğitimlerde derin transı bir yöntem olarak uyguluyoruz. Ön görüşme dahil, her seans ücrete tabidir. Seans ücretini öğrenmek için iletişim sayfasındaki numarayı arayabilirsiniz ya da yazabilirsiniz.
ÖSS/ SBS gibi sınavlardan kaynaklanan stres ve heyecanın giderilmesine destek olmak, bizim en başarılı olduğumuz konuların başında gelmektedir. Ders çalışma alışkanlığı kazandırma, odaklanma ve hafıza güçlendirme, herhangi bir derse karşı önyargının kaldırılması eğitimleri de bunlara dahildir.Belli bir aralıkla yapılan seanslardan sonra kalıcı ve etkili olumlu sonuçlar her zaman için sözkonusu olmuştur. Yeterki siz bu sorununuzu gidermede gerçekten samimi olun.