KİŞİSEL GELİŞİM ATÖLYELERİ -

2022 BAHAR DÖNEMİ KİŞİSEL GELİŞİM ÇALIŞMA MENÜSÜ

  • Bu kişisel gelişim atolyleleri, kendi faydası ve zihin kalitesi için etkili ve düzenli çalışma arayışında olan ve kişisel gelişimini önemseyen yetişkin bireyler içindir, herkese açıktır.
  • Dr. Klinik Psikolog Mehmet Başkak’ın yıllar süren çalışma ve deneyimlerinden damıtılarak zenginleşen bu çalışma çemberleri; soru-cevap; meditasyon, çeşitli enerjiktik  ve hipnotik uygulamalarla şekillenir ve 2 saatte tamamlanır. 
  • Her bir seminer konu başlığıyla ilgili bir hedef doğrultusunda grup çalışması şeklinde belirtilen saatlerde başlar ve biter. 
  • Konu başlıkları için detaylar aşağıdadır. Herhangi birine yahut tamamına katılabilieceğiniz gibi, arzu ettiğiniz çalışmaya kayıt yaptırarak ikinci kez tekrar katılabilirsiniz.
  • ONLİNE YA DA YÜZ YÜZE KATILIM: Konular menüsündeki tabloda tarih ve saat sütununda (zoom online) yazılan tarih ve saatte çalışma zoom programı ile gerçekleşir, Çalışma günü, katılım linki kayıtlı olanlara gönderilir. (yüzyüze) yazılan tarih ve saat İstanbul'da ofisimizde yüz yüze yapılır.
  • Kayıt için, ödeme dekontunun açıklama kısmına,  isim-soyisminizi, ilgilendiğiniz konu başlığını ve online mi yüz yüze mi katılacağınızı mutlaka yazarak lütfen dekontu 0 542 8989602 whatssap hattından bize ulaştırınız. (Örnek: Mehmet Başkak, Niyetle Butunleşmek, online)

1- NİYETLE BÜTÜNLEŞMEK:

"Niyet ettim" demekle niyet olmuyor, bunu çoğu kez niyetlendiğimiz eylemlerin planların gerçekleşmemesinden biliyoruz. 

Her şeyin başı niyettir. Bu çalışmada,  "Niyet"imizi nasıl hayata geçirebileceğimizi öğrenmek önemli bir konu, eylemlerin doğal bir biçimde ortaya çıkması için öncelikle niyetin hayat bulması yolunda uygulamalar yapılacaktır.

2- KORKULARDAN ÖZGÜRLEŞMEK:

Amaçlarımız doğrultusunda yolumuzu tıkayan engellerin hepsi gizli ya da açık korklulardan beslenir. Korkularımızın üzerine cesaretle gitmek, özgürlüğümüze doğru yol almanın temel şartıdır. Korkularımıza karşı ve ancak  kendimize gösterebileceğimiz cesaretle özgürleşebiliriz. Bu çalışma kendine karşı cesur olmak isteyenler için uygulamalardan oluşmaktadır.

3- ARINMA VE KENDİNE DOĞUŞ:

Anne karnından doğuma; yaşam süresi boyunca ve ölüm anına kadar bir arınma  ve onarım sürecini içeren uygulamalrla şekillenir. Bu şekilkde gerçek kendimize yeniden doğuşu sağlayabiliriz.

4- DİŞİL ENERJİ / KABUL VE UYANIŞ

Yüzyıllardır süregelen kötü telkinlerle, batıl inançlarla, tabularla kadın kimliği diplere gömülmüş ve kadınlar kendi doğalarından ya uzaklaştırlmış ya da sakınır duruma getirilmiştir. Dişilik kadının doğasıdır. Çekicilik, haz ve dişil varoluşa yönelik engellerin aşılması, dişiliğin  tüm duygusal süreçleriyle keşfi ve kabulü yolunda gerçekleşen uygulamalar yapılır.

5- RUHUN DİNGİN ZAMANI

O sonsuzluğun yekpare hiss, hep oralarda bir yerde...engin bir denize bakmak gibi, zamanın kaybolması gibi... saf huzurdan ibaret o an...O hep bizimle, içimizde ve ona kendimizi istediğimizde bırakabilmek yolunda bir keşif yolculuğudur bu çalışma...Ulaşabilmek ve kendimizi dilediğimizde,  o altın anın sonsuzluğuna bırakabilmek...Var elbet birçok yolu..

6-  İSTEDİĞİMİZ YAŞAMA UYUMLANMAK 

Hep bir başka hayatı yaşar, istediğimizden farklı bir yaşam düzleminde oluruz. Bu, bizim zihnimizi düzenleyebilme ve vizyonumuz doğrultusunda enerji düzeyimizi uygun hale getirebilmek ve böylece kendi gerçekliğimizi inşaa etmekle ilgili...

Bu çalışma ruhsal, zihinsel dengemizle içinde bulunduğumuz gerçeklikten, arzu ettiğimiz gerçeğe doğru güçlü bir adım atmaya yönelik uygulamaları içermektedir.

 

Ödeme için Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası, Valikonağı Şb.
Mehmet Başkak
IBAN: TR67 0006 2000 1830 0006 6116 72

 


ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; Sağlık alanı dışında olan kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik amaçları kapsar. Trans Eğitim ve Danışmanlık, çalışma tarih/saatii, yeri ve ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum