İzmir programı -

SIRADIŞI, EĞLENCELİ, ÖĞRETİCİ VE ETKİLİ BİR HAFTASONU 

Hem terapi, hem eğitim, hem keyifli bilinçaltı uygulamalar
ve hem de sizi güçlü kılacak etkili bir otohipnoz sistemini öğrenme fırsatı..

Mehmet Başkak ile Eğitim Fırsatı... İki günde tamamlanacak bu eğitimde katılımcılara ilk gün; transın doğası, bilinçaltına etki etmenin temel ilkeleri, self transın özellikleri, telkin ve kendi kendini transa alarak bilinçaltı düzeyde, sorunlarını nasıl aşabilecekleri yolunda katılımcılara pratik bilgiler verilecek, self-trans teknikleri öğretilecektir. İkinci gün ise ruhsal ve zihinsel gelişim tekniklerinin az bilinen sistemleri uygulamalarla gösterilerek otohipnoz zemininde kullanılması işlenecektir.

Self-trans bilgisi grup transıyla da katılımcıların bilinçaltına yüklenecektir, bu sebeple bu  eğitimi "Trans altında Self-trans öğrenme" özelliğine sahiptir.


Bu eğitime katılan herkes self-trans  hakkında kesin bilgiler ve beceriler kazanmış olabilecek, kendi kendini transa alarak sıkıntılarını kendi kendilerine aşabileceklerini fark etmiş olacaklardır; öğrendikleri teknikleri pratik yaptıkça bilinçaltına yerleşecek bir sistemi öğrenmiş olacaklardır.

KİMLER KATILABİLİR: Yasal olarak reşit olan ve kendini geliştirmek isteyen herkes...
EĞİTİM ÜCRETİ: 1600 TL+ %8KDV'dir. 
KONTENJAN: Kontejanımız 20 kişi ile sınırlı olduğundan erken kayıt fırsatını iletişime geçerek garantileyiniz. Kontejan dolduğu takdirde, katılımcılar bekleme listesine kaydedilecek ve bir sonraki eğitimde öncelik tanınacaktır.


PROGRAMIN YAPILACAĞI ŞEHİRLER VE  TARİHLERİ:

İZMİR,        07- 08 Aralık 2019, 10:00 - 17:00 saatleri arası

HATAY,       28-29 Aralık 2019, 10-00-17:00 saatleri arası

Eğitim salonu tarihlerden bir hafta önce kayıtlı katılımcılara bildirilecektir.

Kayıt Bilgisi: İletişim için Ofis Tel: 0 (212) 296 52 99 ;  WhatsApp / Cep Tel: 0 (542) 898 96 02 nolu telefonlardan Birgül Hanımla görüşebilirsiniz ya da iletişim kutusuna mesaj bırakabilirsiniz. Kesin kaydınızı garantilmek için ücretin tamamının, aşağıdaki  hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, Eğitim öncesinde kapora yatırdığı halde katılmayacağını beyan edenlerin kaporası ve eğitime günü eğitme katılmayacağını beyan edenlere ücret iadesi yapılmaz. Lütfen dekontu tarafımıza göndererek kaydolduğunuzu belirtiniz.

Trans Eğitim ve Danışmanlık, eğitim tarihi, yeri, ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kapora için Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası, Valikonağı Şb.
Mehmet Başkak
IBAN: TR67 0006 2000 1830 0006 6116 72

ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; sadece kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik trans tekniklerini öğretmeyi amaçlar. Bu  eğitimin bir bölümünde grup transı söz konusu olup, katılımcıların" bireysel olarak transa alnıma beklentilerine" cevap vermek, eğitimin kapsamı ve konusu dışında kalmaktadır.

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum