İLERİ DÜZEY HİPNOTİK REGRESYON EĞİTİMİ -

28-29 MAYIS 2022 (9:30 / 17:00)

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Başkak'la geçmişe gidişin  özel tekniklerine olağanüstü bir  başlangıç...Bu eğitim , ileri hipnoz düzeyidir ve "kuruluşumuzdan HİPNOTİST paketini tamamlamış olanlar ya da herhangi bir kuruluştan hipnoz eğitimi aldığını belgeleyenler" kabul edilir. 3 Modülden oluşur.

Bu eğitime kaydolanlar, ileri düzeye devam eden eğitim grubumuz sınıflarına dahil edilirler, bu açıdan kısıtlı kontejanımız mevcuttur, kaydınızı erkenden yapmanızı öneririz.

 

HİPNOTERAPİST EĞİTİM PAKETİ: 

Hipnozla terapi sistemleri, bilinçaltı düzeyde değişim teknikleri derinlemesine  bu fazda öğretilir. Hipnoterapinin en etkili tekniklerini uygulamada katılımcıların yetkinleşmesi amaçlanır. Katılımcılar hipnoterapi konusunda tam donanımlı bir uzmana dönüşürler. Bu paketi de tamamlayanlara önceki sertifikaya ek olarak İleri Düzey Hipnoz (Hipnoterapi ) sertifikası verilir.( 60 akademik saattir.) Birer ay arayla, her ayın bir hafta sonu gerçekleşir.

1. MODÜL: 21-22 MAYIS 2022 : Analitik hipnoterapiye giriş, ileri regresyon

2. MODÜL:  5 Faz Analitik hipnoterapi, Af terapileri, Parçalar/ Ego Durumları Hipnoterapisi (Tarih kayırlı olanlarla paylaşıır.)

3. MODÜL:  Davranış Değiştirmenin Hızlı Sistemleri (tarih kayırlı olanlarla paylaşılır.)

Kimler Katılabilir
Hipnoz bilenlere yönelik bir eğitimdir, hipnozu bildiklerini sertifikalarıyla  belgeleyen herkes katılabilir. 

Sertifikasyon
3 Basamağı tamamlayanlara İleri Düzey Hipnoz Eğitimi aldıklarını belgeleyen sertifika verilecektir.

Eğitim Yeri ve Kontejan
Eğitim, Nişantaşı'nda kendi salonumuzda gerçekleşecektir. Kontejanda 7 kişilik yer mevcuttur.


Ücret ve Kayıt Bilgisi: Her bir modül 4500 TL+ %8 kdvdir.

4500TL+%8 kdvdir. Aşağıdaki hesaba 1500 TL kapora ya da ücretin tamamını yatırıp deoknta "regresyon" açıklamasını yaparak, tarafımıza ulaştıranların kesin kaydı yapılır. 

Whatsapp & Ofis Tel: 0(532) 542 898 96 02 & 0 (212) 296 52 99 

 Eğitim tarihinde hazır bulunmayan katılımcılar kaporadan ve eğitimden vazgeçmiş kabul edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Trans Eğtim ve Danışmanlık, eğitim yeri, tarihi, kontejanı gibi eğitim tüm koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; sadece kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik trans tekniklerini öğretmeyi amaçlar

 

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum