Çok Hızlı ve Anında Transa Alma Eğitimi -

 24 NİSAN 2022: Saat: 9:30-17:30

Dünya Çapında Yüksek Bir Eğitim Kalitesi

Aksiyon Dozu Yüksek, Sıradışı Bir Eğitim

Yüzde Yüz Öğrenme Garantisi

Her zaman ve her yerde, herkesi üç saniyede hipnoza almanın şifreleri

Kimden veya hangi kuruluştan hipnozu öğrenmiş olursanız olun; hızlı indiksiyon mantığını, deneyimleyip uygulayarak öğreneceğiniz yer burasıdır. Bu eğitimde katılımcıların hipnozu bildiği varsayılır, çıtası yüksek bir içerikle dizayn edilmiştir.

Hipnoz Profesyonellerine yönelik bu eğitimde "çok hızlı " indiksiyonlar farklı biçimleriyle uygulamalı olarak gösterilmekte ve kişilerin kendi yöntemlerini geliştirmelerini anlamında hızlı sistemin ilkeleri de Mehmet Başkak'ın özgün yaklaşımıyla verilmektedir.

Bu eğitime katılanlar, devam eden standart hipnoz uzmanlığı eğitim grubu sınıfımıza tek gün için(pazar günü) dahil edilebilir.

Boğaziçi Üniversitesi fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=cgjdTlA5g2M

Beykent Üniversitesi fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=lz7O9rv1TlcKonu Başlıkları

  • Kalabalıkta, Seminerlerde, Sahnede ve Grup içinde uygulanan hızlı hipnoz teknikleri
  • Ofis Ortamında uygulanabilecek hızlı hipnoz teknikleri...
  • Sokakta, Cafe, otobüs, havalanı vs... her yerde hızlı hipnoz teknikleri...


Bu eğitim, her türlü transı mesleki uygulamalarında kullanmakta olan ve çalışmalarımızı takip eden profesyonellerin talebi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Kontejan sınırlıdır, çünkü sadece bu eğitimi almak isteyenler devam eden kayıtlı eğitim grubumuzun ilgili gündeki prorgarmına dahil edilecektir.

Katılımcı dostlarımıza kitabımızda anlattığımız, derin transı tek kelime konuşmadan gerçekleştirdiğimiz ve isim babası olduğumuz "Tellak tekniği" de ekstradan gösterilecektir.


Eğitim Tarihi ve Yeri:  24 NİSAN 2022 , Saat 9:30-17:30 - Trans Eğitim ve Danışmanlık, Nişantaşı / İstanbul


ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; sadece  hızlı hipnoz teknikleriyle trans oluşturma becerisini öğretmeyi amaçlar. 

Hipnoza almayla yeterli ilgili bilgi ve deneyimi olmayanların hızlı hipnoz teknikleri ile kişileri transa alma azmini saygıyla karşılamakla beraber, öncelikle standart temel eğitimlerimize iştirak etmelerini başarılı olmaları açısından önermekteyiz. Bu sıradışı eğitim, tek günde tamamlanmaktadır. 


Katılım ücreti: 4500 TL + KDV, ücretin tamamının yatırıldığını gösteren dekontu tarafımıza ulaştırdığınızda kesin kaydınız yapılır.Dekontun açıklama kısmında "hızlı hipnoz" için olduğunu belirtiniz.

Hesap Bilgileri:

Mehmet BAŞKAK Garanti Bankası, Valikonağı Şb.
IBAN: TR67 0006 2000 1830 0006 6116 72

Kayıt Hakkında: Hızlı hipnozu uygulayabilecek şekilde öğrenme azminde ciddi olanlar, kaydınızı erkenden yaptırarak yerinizi garantiye almalısınız; kontejan dolduğunda ancak bekleme listesine kaydedebiliyoruz. İletişim için mesai saatlerinde 0 (212) 296 52 99 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz ya da 0 542 898 96 02 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz. Eğitimden bir gün önce ya da eğitim günü katılamayacağını beyan edenlere ücret iadesi yapılmaz. Trans Eğitim ve Danışmanlık, eğitim yeri, tarihi,ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum
  Gülçin Kaşıkçı   2020-07-08 15:27:21
Hocam Ankarada hipnoz eğitimi almamız için neler mümkün ??
  Nurdan Çalışkan   2020-03-12 18:02:28
Bu eğitimi ankarada vermeyi dusunmezmisiniz