ANKARA OTOHİPNOZ EĞİTİMİ -

ANKARA, 21-22 MAYIS 2022;  

SIRADIŞI, EĞLENCELİ, ÖĞRETİCİ VE ETKİLİ BİR HAFTASONU

Hem terapi, hem eğitim, hem keyifli bilinçaltı uygulamalar
ve hem de sizi güçlü kılacak etkili bir otohipnoz sistemini öğrenme fırsatı..

Klinik Psikolog Dr. Mehmet Başkak ile Eğitim Fırsatı...Bu eğitimde katılımcılara transın doğası, bilinçaltına etki etmenin temel ilkeleri, self transın özellikleri, telkin ve kendi kendini transa alarak bilinçaltı düzeyde, sorunlarını nasıl aşabilecekleri yolunda katılımcılara pratik bilgiler verilecek, self-trans teknikleri öğretilecektir.

Self-trans bilgisi grup transıyla da katılımcıların bilinçaltına yüklenecektir, bu sebeple bu  eğitimi "Trans altında Self-trans öğrenme" özelliğine sahiptir.


Bu eğitime katılan herkes self-trans, kendi kendine telkin  hakkında kesin bilgiler ve beceriler kazanmış olabilecek, kendi kendini transa alarak sıkıntılarını kendi kendilerine aşabileceklerini fark etmiş olacaklardır; uygulama yaptıkça yerleşecek bir sistemi öğrenmiş olacaklardır.

KİMLER KATILABİLİR: Yasal olarak reşit olan ve kendini geliştirmek isteyen herkes...
EĞİTİM ÜCRETİ: 3780 TL
KONTEJAN: Kontejan 16 kişi ile sınırlıdır.


EĞİTİM TARİHi VE YERİ:  

21-22 MAYIS 2022,  Cumartesi-Pazar; 10:00 - 17:30 saatleri arasında  NEFES Tai Chi & Qigong Okulu'nda gerçekleşecektir.

Adres: Kavaklıdere, Göreme Sk. No: 6/3, 06690 Çankaya/Ankara KAYIT BİLGİSİ:

İletişim için Whatsapp: 542 898 96 02

Kesin kaydınızı garantilmek için 500 TL kaporanın ya da tericihinize göre ücretin tamamı olan 3780TL'nin  aşağıdaki hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, kapora yatırılması durumunda geriye kalanı miktar eğitim sabahında nakit ödenmelidir. Dekontu whatsapp hattımızdan ilettiğinizde kesin kaydınız tamamlanır.(lütfen dekontun açıklama kısmına  ANKARA yazınız)

Eğitime katılmayacağını beyan edenler, kaporadan ve eğitimden vazgeçmiş kabul edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Trans Eğitim ve Danışmanlık, eğitim tarihi, yeri, ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ödeme için Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası, Valikonağı Şb.
Mehmet Başkak
IBAN: TR67 0006 2000 1830 0006 6116 72

ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; sadece kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik trans tekniklerini öğretmeyi amaçlar. Bu  eğitimin bir bölümünde grup transı söz konusu olup, katılımcıların" bireysel olarak transa alnıma beklentilerine" cevap vermek, eğitimin kapsamı ve konusu dışında kalmaktadır.

 

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum