Adana - Ankara - Antalya -

OTOHİPNOZ EĞİTİMİ VE BİLİNÇALTI TEMİZLİK 

SIRADIŞI, EĞLENCELİ, ÖĞRETİCİ VE ETKİLİ BİR HAFTASONU 

Hem terapi, hem eğitim, hem keyifli bilinçaltı uygulamalar
ve hem de sizi güçlü kılacak etkili bir otohipnoz sistemini öğrenme fırsatı..

Mehmet Başkak ile Eğitim Fırsatı... İki günde tamamlanacak bu eğitimde katılımcılara ilk gün; transın doğası, bilinçaltına etki etmenin temel ilkeleri, self transın özellikleri, telkin ve kendi kendini transa alarak bilinçaltı düzeyde, sorunlarını nasıl aşabilecekleri yolunda katılımcılara pratik bilgiler verilecek, self-trans teknikleri öğretilecektir. İkinci gün ise ruhsal ve zihinsel gelişim tekniklerinin az bilinen sistemleri uygulamalarla gösterilerek otohipnoz zemininde kullanılması işlenecektir.

Self-trans bilgisi grup transıyla da katılımcıların bilinçaltına yüklenecektir, bu sebeple bu  eğitimi "Trans altında Self-trans öğrenme" özelliğine sahiptir.


Bu eğitime katılan herkes self-trans  hakkında kesin bilgiler ve beceriler kazanmış olabilecek, kendi kendini transa alarak sıkıntılarını kendi kendilerine aşabileceklerini fark etmiş olacaklardır; öğrendikleri teknikleri pratik yaptıkça bilinçaltına yerleşecek bir sistemi öğrenmiş olacaklardır.

KİMLER KATILABİLİR: Yasal olarak reşit olan ve kendini geliştirmek isteyen herkes...
EĞİTİM ÜCRETİ: 2200 TL+ %8KDV'dir. 


PROGRAMIN YAPILACAĞI ŞEHİRLER VE  TARİHLERİ:

ADANA,     31 Ekim- 01 Kasım 2020, 10-00-17:00 saatleri arası

ANKARA,   14-15 KASIM 2020, 10:00-17:00 saatleri arasında

ANTALYA,   05-06 Aralık 2020, 10:00-17:00 saatleri arasında

Eğitim salonu tarihlerden bir hafta önce kayıtlı katılımcılara bildirilecektir.

Kayıt Bilgisi: İletişim için Ofis Tel: 0 (212) 296 52 99 ;  WhatsApp / Cep Tel: 0 (542) 898 96 02 nolu telefonlardan Birgül Hanımla görüşebilirsiniz ya da iletişim kutusuna mesaj bırakabilirsiniz. Kesin kaydınızı garantilmek için ücretin tamamının, aşağıdaki  hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir. Eğitim tarihinden üç gün öncesine kadar, eğitime katılmayacağını beyan edenlere isterlerse ücret iadesi yapılır ya da bir yıl boyunca tercih ettikleri bir eğitimimize ücret aktarılır; fakat eğitim günü eğitme katılmayacağını beyan edenlere ya da eğitime iştirak etmeyenlere ücret iadesi yapılmaz. Lütfen dekontu tarafımıza göndererek kaydolduğunuzu belirtiniz.

Trans Eğitim ve Danışmanlık, eğitim tarihi, yeri, ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kapora için Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası, Valikonağı Şb.
Mehmet Başkak
IBAN: TR67 0006 2000 1830 0006 6116 72

ÖNEMLİ NOT:  Bu eğitim "insan sağlığına yönelik"  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; sadece kişisel gelişim ve davranış değiştirme eğitimlerine yönelik trans tekniklerini öğretmeyi amaçlar. Bu  eğitimin bir bölümünde grup transı söz konusu olup, katılımcıların" bireysel olarak transa alnıma beklentilerine" cevap vermek, eğitimin kapsamı ve konusu dışında kalmaktadır. Otohipnoz kişilerin kendi kendilerine, kendileri için uygulayacağı bit teknik olduğundan "bir sertifika"yı gerektirmez.

Ad & Soyad
E-Posta
Yorum
  Mustafa Avcı   2020-09-18 17:11:35
Heycanla bekliyorum
  Meryem Şengül   2020-09-11 06:25:28
Hocam merhaba. Yakın bir tarihte Adanada bir eğitim vereceğinizi duydum. Bu eğitimde transa geçememe gibi bir durumumuz olduğu ortaya çıkarmı. Çünkü ben gözünü kapat denildiği noktadan sonra söylenilen hiçbir telkinin hayalini görselleştiremiyorum. 10 basamaklı merdivenden indiğini hayal et veya karşınd bir ev belirdi gibi söylenilen şeylerin hayali olarak görseli gözümün önüne gelmiyor. Hiç bir şey görmüyor, duymuyor ve hissetmiyorum. Bu eğitimin bana bu noktada faydası olurmu?

Dr. Klinik Psikolog Mehmet Başkak
Cevap: Bu gibi farklı algı durumlar için eğitimde açıklamalar yapılmaktadır.
  Günnur VAROL   2020-09-09 14:45:55
İzmır Karşıyaka da oturuyorum katılım için kayıt ücreti ve yer bilgisi alabilir miyim?

Dr. Klinik Psikolog Mehmet Başkak
Cevap: Tüm bilgiler, sayfanın yukarısında belirtilmiştir. selamlar...